Ponuky práce | riaditelia.sk

Ponuky práce pre riaditeľov?

Denne aktualizované pracovné príležitosti pre riaditeľov vo všetkých oblastiach. Platový monitor, prehľad benefitov.

Area Sales Manager

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
HORECA

Ponuka práce Prešovský kraj, Košický kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Oblastný vedúci predaja

Práca na pozícii

Náplň práce

  • POPIS POZÍCIE:
  • Máte v sebe vášeň obchodníka a skúsenosti s akvizíciou v oblasti HORECA? Máme pre vás neodolateľnú ponuku!
  • Hľadáme regionálneho obchodného manažéra pre oblasť východného Slovenska.
  • Vašou náplňou práce bude najmä:
  • udržiavanie dobrých vzťahov s už existujúcou klientelou
  • aktívne hľadanie nových zákazníkov
  • vedenie menšieho obchodného tímu
  • cenotvorba, reportovanie vedeniu
  • účasť sa na promo-akciách

Požiadavky na zamestnanca

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • skúsenosť s akvizíciou v oblasti HORECA
  • anglický jazyk výhodou
  • skúsenosť s vedením menšieho obchodného tímu
  • prechádzajúca skúsenosť s prácou v gastronómii výhodou
  • proaktívny prístup k práci a nadšenie pre prácu

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • motivujúce platové ohodnotenie (fix + vario zložka)
  • firemný automobil aj na súkromné účely
  • flexibilný pracovný čas
  • home-office
  • príjemné pracovné prostredie Nástup možný od 1.2.2021.
  • PLAT: 1400 eur brutto + vario

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 05.01.2021
ID ponuky práce: 611088

Štúrova 27
040 01 Košice

Henrieta Šimková
henrieta.simkova@manpower.sk
+421 556 839 300

O spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online